• تهران, مرزداران،خیابان البرز،کوچه البرزیکم،پلاک 46,طبقه دوم، واحد 2

شرکت نو اندیشان فراساحل لیان(LOICO)

(LOICO)ما ميتوانيم شريک بلندمدت شما باشيم

شرکت نواندیشان فراساحل لیان یک شرکت کاملا خصوصی است که دارای پایه یک رشته نفت و گاز می باشد و خدمات مهندسی، خرید، ساخت و نصب (EPCI) در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی ارائه می‌نماید. این شرکت با تکیه بر مدیران شایسته خود و همچنین مهندسانی بسیار آگاه و مطلع و با برخورداری از سوابق درخشان در انجام پروژه‌های قبلی، برخورداری از نیروی انسانی متخصص و همچنین در اختیار داشتن بهترین تجهیزات و تکنولوژی‌های روز دنیا، به سرعت رشد نموده و امروز مفتخریم که یکی از بهترین شرکت‌های پیمانکاری برای کارفرمایان خود در ایران و حتی منطقه هستیم. تجربه ما در ارائه و اجرای پیچیده‌ترین راه‌حل‌های مهندسی در صنعت نفت و گاز، این اطمینان را در کارفرمایان محترم ما ایجاد می‌کند که شرکت نواندیشان فراساحل لیان، بهترین پیمانکار موجود برای اجرای پروژه‌های بزرگ و پرچالش در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی می‌باشد..

شرکت نواندیشان فراساحل لیان از تجربه و تخصصی طولانی مدت در صنعت نفت و گاز برخوردار است ولی ما از همان ابتدا، خودمان را با متعهد نشان دادن به ایجاد روابط کاری بلندمدت از دیگران متمایز کرده‌ایم. در واقع در جهانی که به سرعت در حال پیشرفت و تغییر است، انتخاب یک شرکت پیمانکاری مناسب در صنعت نفت و گاز که بتواند با سازمان شما به‌صورتی طولانی مدت فعالیت نماید، بسیار سخت است. با این وجود در دو دهه گذشته، ما مصمم بوده‌ایم تا روابط کاری بلندمدتی را برقرار کنیم، خدمات خود را متحول کنیم و بهترین راهکارهای موجود در بازار را به کارفرمایان خود ارائه نمائیم.

برخورداری مدیران این شرکت از سال‌ها تجربه در اجرای پروژه‌های مختلف، منجر به برقراری ارتباطات ارزشمندی با بسیاری از شرکت‌های متخصص شده و سبب شده تا ما بتوانیم به روزترین خدمات و دانش فنی را در حوزه فعالیت‌هایمان به کارفرمایان محترم خود ارائه نمائیم. شرکت نواندیشان فراساحل لیان صرفنظر از اینکه به داشتن چنین روابط و ارتباطاتی با بهترین شرکت‌های صنعتی در حوزه کاری فعالیت‌های خود افتخار می‌نماید، پیوسته در تلاش است تا بهترین راه‌حل‌های جهانی را به کارفرمایان خود ارائه نماید. به همین علت است که وقتی کارفرمایان ما با چالشی در زمینه‌های مهندسی، خرید، ساخت و نصب (EPCI) مواجه می‌شوند، برای مشاوره به سراغ ما می‌آیند. شرکت نواندیشان فراساحل لیان از زمان شروع فعالیت‌های خود با کارفرمایان مطرحی در پروژه‌های بخش خشکی و فراساحلی درداخل کشور کار کرده است. ما در طول این فعالیت‌ها سابقه بسیار خوبی از خود در تحویل پروژه‌ها در موعد مقرر، طبق بودجه و با رعایت بالاترین استانداردها بجا گذاشته‌ایم. این در حالی است که یکی دیگر از عوامل موفقیت شرکت نواندیشان فراساحل لیان، رضایت کارفرمایان ما می‌باشد چرا که کارکنان ما با سهیم دانستن خودشان در ارزش‌های شرکت، چنان سرویس‌ها و خدماتی را به کارفرمایان ارائه می‌دهند که بسیار بیشتر از حد انتظارات کارفرمایان محترم ما می‌باشد. ما در شرکت نواندیشان فراساحل لیان، هیچوقت به بزرگ یا کوچک بودن پروژه‌ای که به ما واگذار شده، فکر نمی‌کنیم؛ در عوض سعی می‌کنیم خدمات EPCI خود را در قالب بهترین سرویس‌ها و عملکردی استثنایی ارائه نمائیم. ما بر این باوریم که رعایت بالاترین استانداردها در فرآیند طراحی، مدیریت پروژه و فرایند نصب برای موفقیت شرکت بسیار ضروری است. در همین راستا ما تجهیزات و امکانات خود را توسط یک نهاد ممیزی معتبر و مطابق با سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2015 ، سیستم مدیریت محیط زیست ISO 14001:2015 ، سیستم مدیریت کیفیت برای سازمان های عرضه کننده کالا و خدمات صنایع نفت ، پتروشیمی و گاز طبیعی ISO/TS 29001:2010 ، سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی ISO 45001:2018 و سیستم مدیریت H.S.E. به تایید می رسانیم

مدیریت

تجربه

کارایی

facts-img

0

پروژه های انجام شده

facts-img

0

کارکنان

facts-img

0

ساعت کاری